SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 9952041
*
nr 995 2041
Bestick
16 del, Nils-Johan
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:05:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 08:01:40
1
200 kr
14/11 12:02:08
2
450 kr
15/11 14:41:44
3
600 kr
16/11 19:47:28
4
700 kr
16/11 20:00:12
5
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick nils-johan silver ädelmetall
-
7062 Bestick
Global, Japan, 43 delar, kromstål
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:30
-
7089 Bestick
silver, 18 delar, modell Olga, Längd: 12,5-21. Vik..//
Aktuellt bud: 9.800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:22
*
Bestick
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2041
Bestick
16 del, Nils-Johan
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 08:01:40 | 1 | 200 kr |
| 14/11 12:02:08 | 2 | 450 kr |
| 15/11 14:41:44 | 3 | 600 kr |
| 16/11 19:47:28 | 4 | 700 kr |
| 16/11 20:00:12 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick nils-johan silver ädelmetall
-
7062 Bestick
Global, Japan, 43 delar, kromstål
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:30 -
7089 Bestick
silver, 18 delar, modell Olga, Längd: 12,5-21. Vik..//
Aktuellt bud: 9.800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:22



